Miód akacjowy
Miód faceliowy
Miód gryczany
Miód jabłoniowy
Miód lawendowy
Miód leśny
Miód lipowy
Miód mniszkowy
Miód rzepakowy
Miód spadziowy
Miód wielokwiatowy
Miody świata
Miód pomarańczowy
1.1 kg
1.2 kg
350 g

Miód chabrowy

Zbierany przez maleńkie owady od czerwca do września nektar z kwiatów uznawanego przez wiele osób za chwast niebieskiego bławatka służy do stworzenia wyjątkowego produktu, jakim jest miód chabrowy. Ta unikalna odmiana jest ceniona przede wszystkim ze względu na swoje właściwości prozdrowotne – duża zawartość odpowiedzialnych za funkcje obronne organizmu lizozymów wzmacnia organizm i pomaga w walce z chorobami wywoływanymi przez bakterie, wirusy i grzyby.

Bursztynowy kolor miodu chabrowego z czasem traci swoją intensywność i matowieje, co jest wynikiem naturalnej krystalizacji glukozy. Tak samo smak, z początku odznaczający się lekką goryczką w miarę dojrzewania staje się bardziej delikatny. Jedynie kwiatowy aromat pozostaje bez zmian. Od momentu odkręcenia słoiczka aż do wybrania z niego ostatniej łyżki złocistego płynu zachwyca on swoją intensywną, przywodzącą na myśl polne bławatki wonią.

Chcesz być na bieżąco z ofertą oraz nowościami w naszym sklepie?

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

copyright ⓒ Dolina Lawendy 2020    |    Pozycjonowanie i tworzenie stron ACTIVATE.pl

Moje konto

Katalog

zamknij
zamknij

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki te wykorzystywane są do gromadzenia statystyk odwiedzin naszej witryny. Kliknij tutaj aby przeczytać więcej. Close